2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Dikey Geçiş

Geleceğin mühendisi olmak istiyorsunuz; ama Ales, Ygs, Lys, Öss gibi sınav engelleri ile daima karşı karşıya mı kalıyorsunuz? Artık bu sınavları bir rafa ka

Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Geleceğin mühendisi olmak istiyorsunuz; ama Ales, Ygs, Lys, Öss gibi sınav engelleri ile daima karşı karşıya mı kalıyorsunuz?

Artık bu sınavları bir rafa kaldırın ve Avrupa standartlarında eğitim alabilme hakkını değerlendirebileceğiniz imkanlar adına harekete geçmeye başlayabilirsiniz.

Myo okulu mezunlarına müjde olabilecek bir ayrıcalık olan Uluslar arası Travnik Üniversitesi Makine mühendisliği dikey geçiş zengin bir çevrede en iyi eğitim ortamlarında makine konusunda bilgilendirmenize destek olmaktadır.

Avrupa’nın en iyi makine mühendislerinin yetiştiği yerlerde staj yapabilmek ve en iyilerle çalışabilme olanağı yakalayabilmek Uluslar arası Travnik Üniversitesi makine mühendisliği kayıt işleminizi gerçekleştirmeniz ile mümkün olabilecek. Eurostar yurt dışı eğitim danışma birimleri bu arzunuzu gerçekleştirebilmek adına sizlere yardımda bulunacaktır.

Makine mühendisliği dikey geçiş Myo okulundan sonra üçüncü sınıftan direk lisans tamamlama sürecine dahil olabileceğiniz Uluslar arası Travnik Üniversitesinde makine mühendisliği bölümünde eğitim görmeye başlayabileceksiniz. 2500 Euro gibi bir harç bedeli ile lisans tamamlamanızı gerçekleştirirken tüm eğitim sürecinizde oldukça uygun fiyata okuma ayrıcalığı daima sizlerle olabilecek.

Diğer ülkelere nazaran cüzi tüm olanakları ayağınıza kadar getirecek olan Bosna’da okuma fikri karşısında hayallerinize ulaşmak için can atacaksınız. 2 yıllık eğitim hayatı boyunca alacağınız dersler haricinde meslek yüksek okulunda okuduğunuz dersleri göz önüne alarak eksik olan derslerinizi tamamlayacak kredileri yarım dönem gibi bir uzatma ile tamamlayabilmeniz mümkün olabilecektir.

Makine mühendisliği dikey geçiş Makine mühendisi olma yolunda Euro Star Bosna’da ihtiyaç duyacağınız barınma, giderlerinizi en uygun nasıl karşılarsınız ya da burs imkanlarına nasıl kavuşursunuz konularında size yardımcı olacaktır. Türkçe destekli eğitim alabilme fırsatı ile Türkiye’den gelecek olanların dilinden anlatım gerçekleştiren akademisyenlerle aynı ortamda eğitim görmekten de memnun kalacaksınız. Yüksek mertebelere erişmiş makine mühendisleri ile bir araya gelerek çalışmalar yapacak, seminer çalışmalarına katılabileceksiniz.

Avrupa Standartlarında Eğitim

Hayatınızdan ödün vermeden iyi konumlara gelebileceğiniz makine mühendisi olabilme hayalinde fazladan okuyacak 2 ya da 2.5 yıllık eğitim süreci sonrasında gelirinizi kendiniz kazanabilir konuma gelebileceksiniz. İyi gelir kapısı edineceğiniz bu meslekte diplomanızın Avrupa standartlarındaki tanınabilir oluşu ile istediğinize göre yurt içi ve yurt dışı çalışma imkanlarından faydalanabileceksiniz.

Sizlerin uzun süredir gelmek istediğiniz noktayı kaliteli eğitim, uygun fiyat, en iyi eğitimciler, teori ve uygulamada başarının yüksek gerçekleşeceği bir ortamda olmasını istemez misiniz? Neden olmasın diyecek olanlar için Euro Star tüm yardımları gerçekleştirebilmek adına bekleyiş içindedir. Bu fırsatı değerlendirebilmek adına bir an önce girişimde bulunmayı kısa zamanda gerçekleştirebilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!