Tuzla Üniversitesi

Tuzla Üniversitesi

Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi kaliteli eğitimi ile dikkat çeken Bologna kriterlerine uygun olarak eğitim veren son derece önemli bir kurum.

Tuzla Üniversitesi

1958 yılında yüksekokul olarak eğitime başlayan Tuzla Üniversitesi, Bosna hersek üniversiteleri denklik sistemine de dahildir.

Tuzla üniversite tercihlerinde daha da fazla rağbet görmeye başlayan bir üniversite haline gelen, iki ve dört senelik fakülte eğitimlerinde kaliteyi büyük oranda arttırmıştır. Günümüzde sayısı 13 olan Tuzla Üniversitesi fakülteleri, Bologna Kriterleri’ne de uygun bir yükseköğretim programına sahiptir.

1972 yılından başlayarak Bosnahersek üniversitesi gibi kurumlarla ve yurtdışında eğitim veren birçok üniversite ile işbirliği yapan okul, bosnahersekteki üniversiteler arasındaki saygın konumunu korumaktadır. Lisans programlarındaki öğrencilere hiçbir kültürel farklılık yaşatmadan Avrupa kalitesinde verilen eğitim; kongreler, fuarlar, bilimsel araştırma çalışmaları, uluslararası projeler gibi birçok alanı kapsamaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi tarafından sunulan profesyonel danışmanlık, aracılık faaliyetleri, dil eğitimi programları, karşılama ve yerleştirme hizmetleriyle Tuzla Üniversitesi lisans eğitimine siz de dahil olabilirsiniz. Son dönemde yoğun bir talep gören Tuzla Üniversitesi Mühendislik Eğitimi için Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi danışmanlık hizmetlerinden faydalanabileceğiniz gibi, Tuzla Üniversitesi harçları ve diğer tüm konularda da sorularınıza yanıt bulmak için bizi arayabilirsiniz. Tuzla Üniversitesi başvurusu sürecinizi hemen başlatacak olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi, Avrupa’nın merkezinde sürdüreceğiniz eğitim hayatınızda da her zaman size destek olmaya devam edecektir.

FAKÜLTELER;

Dramatik Sanatlar Fakültesi

OyunculukÜretim
İktisat Fakültesi

PazarlamaMuhasebeİşletme FinansFinansBankacılıkSigortacılıkEkonomiÜç yıllık eğitim; Pazarlama, Muhasebe ve Finans, Yönetim ve Girişimcilik

Eğitim ve Rehabilitasyon Birimleri

Fizik tedaviEğitim RehabilitasyonDavranış Bozuklukları

Elektrik Mühendisliği Fakültesi

Elektrik enerjisiTeknik Bilgisayar Bilimleriİletişim

Beden Eğitimi ve Spor Fakültesi, 3 yıllık eğitim

Koçluk SporÖzel uygulamalar

Edebiyat Fakültesi

Boşnak dili ve edebiyatıTarihPedagoji-PsikolojiGazetecilikSosyal hizmetSosyolojiFelsefeİngiliz dili ve edebiyatıAlman dili ve edebiyatıTürk dili ve edebiyatı Üç yıllık eğitim; Sınıf Öğretim, Teknik Eğitim ve Bilişim

Makine Mühendisliği Fakültesi

Enerji MühendisliğiÜretim MühendisliğiMekatronik Mühendisliği

Fen Fakültesi

MatematikFizikKimyaBiyolojiCoğrafyaÜç yıllık eğitim; Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji

Teknoloji Fakültesi

Gıda TeknolojileriKimyasal MühendisliğiÇevre MühendisliğiCevre Koruma

Maden, Jeoloji ve Endüstri Mühendisliği Fakültesi

MadencilikJeolojiİnşaat MühendisliğiKuyu MineralleriGüvenlik çalışmaları ve yardımÜç yıllık eğitim; Güvenlik ve Yardım

Eczacılık Fakültesi

Hukuk Fakültesi

Tıp Fakültesi

#tuzlaüniversitesi

Tuzla Üniversitesi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!