Tuzla Üniversitesi

Tuzla Üniversitesi

Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi kaliteli eğitimi ile dikkat çeken Bologna kriterlerine uygun olarak eğitim veren son derece önemli bir kurum.

Tuzla Üniversitesi ve Bosna Hersek

Tuzla Üniversitesi

1958 yılında yüksekokul olarak eğitime başlayan, Bosna hersek üniversiteleri denklik sistemine de dahildir.

Tercihlerinde daha da fazla rağbet görmeye başlayan bir üniversite haline gelen, iki ve dört senelik fakülte eğitimlerinde kaliteyi büyük oranda arttırmıştır. Günümüzde sayısı 13 olan fakülteleri, Bologna Kriterleri’ne de uygun bir yükseköğretim programına sahiptir.

Tuzla Üniversitesi ve Eğitim

1972 yılından başlayarak Bosna hersek üniversitesi gibi kurumlarla ve yurtdışında eğitim veren birçok üniversite ile işbirliği yapan okul, bosna hersekteki üniversiteler arasındaki saygın konumunu korumaktadır. Lisans programlarındaki öğrencilere hiçbir kültürel farklılık yaşatmadan Avrupa kalitesinde verilen eğitim; kongreler, fuarlar, bilimsel araştırma çalışmaları, uluslararası projeler gibi birçok alanı kapsamaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi tarafından sunulan profesyonel danışmanlık, aracılık faaliyetleri, dil eğitimi programları, karşılama ve yerleştirme hizmetleriyle Tuzla Üniversitesi lisans eğitimine siz de dahil olabilirsiniz. Son dönemde yoğun bir talep gören Mühendislik Eğitimi için Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi danışmanlık hizmetlerinden faydalanabileceğiniz gibi, Tuzla Üniversitesi harçları ve diğer tüm konularda da sorularınıza yanıt bulmak için bizi arayabilirsiniz. Başvurusu sürecinizi hemen başlatacak olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi, Avrupa’nın merkezinde sürdüreceğiniz eğitim hayatınızda da her zaman size destek olmaya devam edecektir.

 

Tuzla Üniversitesi Sık Sorulan Sorular

 

Bosna-Hersek'teki üniversiteler mavi diplomalar veriyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı'ndan da destek alabilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversitesi'ne kaydolmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tek şey lise diplomanızdır. Meşru bir lise diploması olmayan birinin üniversitede okuması imkansızdır. Bu nedenle Bosna Hersek'te bir üniversiteye girebilmek için lise diplomasına sahip olmak gerekli sayılabilir.

 

Tuzla Üniversite Eğitimi İçin İhtiyacınız Olan Evraklar;

Kimlik Fotokopisi İkametgah (Nüfus Dairesinden)

(Nüfus Kayıt Örneğine Eklenmemeli, Ayrı Olarak Alınmalıdır.)

Lise Diploma Fotokopisi (Henüz mezun değil ise daha sonra tamamlanabilir.)4×5 Ebatlarında Fotoğraf,

Biyometrik, Arka Fon Beyaz (8 Adet)

 

#tuzlaüniversitesi #tuzladaüniversite #tuzlaeğitim #tuzlaüniversiteleri #tuzlaileeurostareğitim #eurostareğitim

Tercih Sebepleri

Puanla
[OY: 2 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!