bosna hersek bayrağı

Bosna Hersek Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek üniversitesi eğitim ücretleri olarak sizi zorlamayacak, ekonomik rakamlarda olduğundan, ülkemizde bir farklı şehirde öğrenci olmaktan çok..

Bosna Hersek Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Bölümlere göre de Bosna Hersek Üniversitesi eğitim ücretleri değişim göstermektedir. Üniversitelerin çoğunda benzer yıllık masraflar bulunuyor.
Genel olarak ifade edecek olursak devlet üniversitelerinin minimum tutarı 1000 Euro olarak görülüyor. Maksimum da 3200 Euroya kadar yıllık masrafların olduğu bilinmektedir. Masraf detaylarının güncel olarak ifade edildiği tek adres de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olmaktadır. Yıllık öğrencilerin yatırması gereken tutarlar ifade ediliyor. Buradan üniversitelerin ve bölümlerinin tüm eğitim dili ya da ücretleri konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Sonrasında da istediğinizi seçerek kayıt olabilirsiniz. Sadece bilgi platformu olarak hizmetler sunulmuyor. Aynı zamanda yurtdışı eğitimi için kayıt işlemlerinin de ele alınması söz konusudur.

Bosna Hersek Üniversitesi eğitim ücretleri üniversitelere ve bölümlere göre ayrılıyor. Ülkemizden en çok öğrenci kabul eden Uluslararası Travnik Üniversitesi de aynı özellikle sahiptir. Örneğin okulun hukuk bölümü senelik 200 Euro değerin eğitim masraflarına yer vermektedir. Ancak Mimarlık adına istenilen eğitim bedeli yıllık 2500 Euro olarak ifade ediliyor. Lisans tamamlama için de aynı yıllık bedellerin temin edilmesi gerekmektedir. Eğitim bedelleri aynı ancak evrakların farklı olduğu da gösterilmektedir. Tüm bu konuları Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı üzerinden masaya yatırabilirsiniz. Birebir görüşmeler sayesinde size uygun koşullardan eğitim detayları sunulmaktadır. Bu detaylar üzerinden kayıt olabilir ve eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Üniversite eğitim bedelleri adına tüm araştırmalarını yetkili kurumumuz üzerinden yapabilirsiniz. Sonucunda da başvurular için talepleri yerine getirmeye başlayabilirsiniz. Üniversitelerin puan şartları olmadığı için de kısa sürede eğitim almaya başlamanız mümkündür. Şöyle ki dikey geçişler adına da herhangi bir ön şartının olmadığını göreceksiniz. Bu konularda öğrenci merkezli olmaları tercihen ilk sırada Bosna Hersek‘in olmasını sağlamaktadır. Bosna Hersek üniversiteleri eğitim açısından uygundur. Bu nedenlere bağlı olarak her yıl yüzlerce öğrenci kabul etmeye devam ediyor. Modern kampüslerinde geliştirmeye yönelik eğitim hizmetlerini değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Özellikle mühendislikler adına detaylı eğitim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Eğitim tanırlığında olması ve sonucunda Türkiye’de de geçerli olan diplomaya sahip olunması mümkündür. Bosna Hersek Üniversitesi eğitim ücretleri temin edildikten sonra eğitim alabilir ve diplomanızı elde edebilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

#bosnaherseküniversitesieğitimücretleri

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!