Bosna Hersek Üniversiteleri İletişim

Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

Ülkemizde inşaat sektörü çok ilerlemiştir ve bu nedenle de Bosna Hersek Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümüne pek çok kayıt yapılmaktadır. Çünkü ülkemizdeki inşaat fakültelerinde ne yazık ki uygulama derslerine ağırlık verilemiyor. O da teknolojik olarak yeterli materyalin bulunmamasından kaynaklanıyor. Ama Bosna Hersek’te bulunan Uluslar arası Travnik üniversitesinde her zaman uygulama derslerini kolay bir şekilde alabiliyorsunuz. Çünkü buradaki eğitim tamamen teorik ve pratik üzerine kurulmuştur. Bu da hem teorik bilgi almayı hem de bu bilgileri uygulamayı öğrenmeniz için sizlere yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda bu üniversitede inşaat mühendisliği eğitimi 4 yıl olmaktadır.

Bosna Hersek’te genel olarak devlet üniversitelerinde eğitim dili Boşnakça olmaktadır. Ama Uluslararası Travnik Üniversitesinde eğitim görecekseniz o zaman Türkçe destekli eğitim dili söz konusudur. Yani Boşnakça hazırlık sınıfına girmenize ve burada zaman kaybetmenize gerek yoktur. Eğer ki Bosna Hersek Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünde okumak istiyorsanız yıllık olarak 2500 euro ödemeniz gerekiyor. Bu harç Türkiye’deki devlet üniversitelerindeki harçlar kadar olduğundan sorun teşkil etmiyor. Türkiye’den gelen adını duyurmuş akademisyenlerden eğitim almak istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Kayıt işlemlerinde aksama olmadan eğitiminize başlamanızda sizlere yardımcı olmaktayız.

Bosna Hersek’te eğitim alabileceğiniz devlet üniversiteleri çok fazladır. Özellikle tüm bu üniversitelerin gelişmiş bir teknoloji ile eğitim veriyor olması da önemli bir konudur. Öncelikle inşaat mühendisliği eğitimi alacaksanız ve sonunda da iyi bir kariyere sahip olmak istiyorsanız okulun imkanlarından sonuna kadar yararlanmanız gerekecek. Bu sayede sektörün içerisinde olan pek çok büyük firma ile iletişim halinde olabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu süreçte her zaman yanınızda olacak, eğitiminizin sonuna kadar tüm sorunlarınızla ilgileneceğiniz. YÖK tarafından diplomalar kabul ediliyor mu edilmiyor mu merak ediyorsanız emin olun ki YÖK ve Avrupa sizlerin diplomasını kabul ediyor. Yani 4 yıllık lisans programından sonra istediğiniz her yerde çalışma hakkını elde etmiş oluyorsunuz. Sınavsız bir şekilde Bosna Hersek Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümü okumak istiyorsanız Uluslararası Travnik Üniversitesi tam da sizlere göredir.