bosna hersek bayrağı

Bosna Hersek Üniversiteleri Yıllık Ücretleri

Bosna Hersek üniversiteleri yıllık ücretleri bakımından, sizi kesinlikle zorlamaz. Bu noktada eğitim en avantajlı özelliklerinden biri harç miktarlarıdır.

Bosna Hersek Üniversiteleri Yıllık Ücretleri

Bologna standartlarına sahip olan ve Avrupa Kredilendirme Sistemi ile de eğitim sistemini kuran Bosna hersek üniversiteleri gün geçtikçe değer kazanmaktadır.

Biz de bu değerin farkında bir kurum olarak Bosna Hersek üniversitelerine her yıl yüzlerce öğrenci transfer etmekteyiz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak danışmanlığını yaptığımız bir çok öğrenci oldukça başarılı bir öğrencilik hayatı geçirmiş ve Bosna Hersek’te son derece iyi imkanlar ve düşük ücretler ile öğrenim görmüştür. Bosna Hersek üniversiteleri yıllık ücretleri anlamında inceleme yapacağımız bu yazıda size üniversitelerin düşük maliyetlerinden ve bunun yanı sıra Bosna’daki kaliteli ve ucuz yaşamdan da bahsedeceğiz.

Bosna Hersek üniversiteleri dediğimiz zaman Saraybosna Üniversitesi, Bosna Hersek Üniversitesi, Tuzla Üniversitesi gibi bir çok kaliteli üniversite akıla gelmektedir. Bu saydıklarımız ve bunun dışında yer alan bir çok üniversite ile denkliğin sağlandığı için ülkemizden çok sayıda öğrenci gittiğini ifade etmiştik. Bosna Hersek üniversiteleri yıllık ücretleri de bu kadar çok öğrenci gitmesine olanak sağlamıştır çünkü ülkemizdeki bir çok vakıf üniversitesine kıyasla çok daha uygun fiyatlara gelmektedir. Senelik olarak ortalama 2500 Euro’ya eğitim alabileceğiniz okulların Avrupa standartlarında yer alması da bir diğer artıdır. Yani bu vereceğiniz fiyata karşılık olarak bu kalitede eğitim bulabileceğiniz başka bir Avrupa ülkesi yoktur. Biz de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ailesi olarak bunun bilincinde olarak öğrencileri teşvik etmekteyiz.

Bosna Hersek üniversiteleri yıllık ücretleri haricinde avantajlı olarak öne çarpan bir diğer maddi konu ise Bosna hersek’in ucuz yaşamıdır. Yani öğrencilerin yiyecek ve barınma gibi ihtiyaçlarını ülkemizdeki büyük şehirlere nazaran çok daha ucuza giderebileceğini söylememiz gerekir. Bu nedenle de tercih edilen bir ülke olan Bosna Hersek her anlamda daha karlı gelmekte, karlı olmasının yanı sıra bir çok saygın derneğe ve vakıfa üye olan üniversiteleri ve Avrupa standartlarında eğitmen ile hocalarıyla parlamaktadır. Siz de eğitiminizi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız ve bunun için çekinceleriniz olmasına rağmen Bosna Hersek size cazip geliyorsa bizle iletişime geçmenizi öneririz

#bosnaherseküniversiteleriyıllıkücretleri

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!