Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık fakültesi, mimarlık eğitim otoriteleri tarafından parmakla gösterilen bir hale geldi. AB eğitim fonları destekleri ve..

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi kapsamında en büyük eğitim hizmetini Uluslararası Travnik Üniversitesi vermektedir.

Bu üniversite normalde Boşnakça eğitim vermektedir ancak Türk öğrencilere özel olarak mimarlık fakültesinde Türkçe bir eğitim de sunulmaktadır. Bu sayede Türk öğrenciler eğer eğitim kariyerleri için Uluslararası Travnik Üniversitesini seçer ise her hangi bir hazırlık dil sınıfını kumadan direk olarak mimarlık fakültesine giriş yapabilirler. Bu sayede Bosna Hersek‘de ki uygulamalı ve pratik öncülüğündeki eğitime ilk adımları atmış olurlar. Bu üniversitede eğitim hayatınıza adım atmak için tek yapmanız gereken bir lise diplomanız olmasıdır. Çünkü Bosna Hersek de üniversite okumak için tek aranan şart lise mezun belgesidir.

Lise diplomanızı aldıktan sonra Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi kapsamı içinde bir eğitim almak istiyor iseniz bu konuda danışacağınız tek adres Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olmalıdır. Eurostar ailesi olarak biz Türk öğrenciler ve Bosna Hersek üniversiteleri arasında bir köprü görevi görerek aradaki tüm belge işlemlerini biz gerçekleştiriyoruz. Böylece siz fazla bir yük altına girmeden direk olarak Bosna Hersek de eğitim hayatınıza adım atabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi içinde yer alan mimarlık fakültesinde eğitim görmek için ödemeniz gereken harç miktarı da sadece 2500 eurodur. Ayrıca okulun sizlere verdiği avantaj sayesinde de bu harç miktarını iki taksit şeklinde öderken maddi açıdan da bir sıkıntı içine girmezsiniz.

Uluslararası Travnik üniversitesi gerek kaliteli bir eğitim hayatını gerekse de son derece uygun bir eğitim masrafını barındırmasından dolayı Türk öğrenciler ve de Avrupa’dan diğer bir çok öğrencinin son zamanlardaki en temel tercihi olmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak da sizlere Uluslararası Travnik Üniversitesi ve Bosna Hersek’de yer alan üniversiteler hakkında bilgi vererek sizlerin eğitim kariyerlerine ışık tutmuş oluyoruz. Uzman kadromuz ve de geçmiş yıllardan biriktirmiş olduğumuz deneyimimiz sayesinde sizlere bu platformdaki en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Eğer siz de Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi kapsamında bir eğitim fırsatını yakalamak istiyor seniz bizim ile iletişime geçmeniz doğru olacaktır.

#bosnaherseküniversitesimimarlıkfakültesi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!