Bosna Hersek Üniversitesi Elektrik Mühendisliği

Bosna Hersek Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümü son yıllarda gerek Türk öğrenciler tarafından gerekse de Avrupanın diğer yerlerinde yaşamakta olan öğrenciler tarafından tercih edilen bir üniversite konumundadır. Bu kapsamda Bosna Hersek de en kaliteli eğitimi verebilen üniversite Uluslararası Travnik Üniversitesidir. Bu üniversite elektrik mühendisliği bölümünde Boşnakça ana dili ile eğitim sunmasına karşın ülkemizden de her yıl bir çok sayıda öğrenciyi kabul etmesi nedeni ile Türkçe elektrik mühendisliği bölümünü de açmıştır. Böylece bu üniversiteye kayıt yaptıran ve burada eğitim görecek olan Türk öğrenciler hazırlık süreci olarak belirlenmiş olan bir döneme tabi tutulmasına gerek kalmandan direk olarak mühendislik eğitimine giriş yapabileceklerdir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak biz Bosna Hersek de faaliyet göstermekte olan özel ve de devlet üniversiteleri ile anlaşmalar yaparak sizler ve onlar arasında köprü görevi görmekteyiz. Ayrıca sizin öğrenmek istediğiniz her türlü bilgi imkanını da sizlere sunarak bu konuda en büyük yardımcınız olmak istiyoruz. Uluslararası Travnik Üniversitesi elektrik mühendisliği Bosna Hersek Üniversitesi Elektrik Mühendisliği kapsamında en kaliteli eğitimi ve de bu alanda en uygun eğitim masraflarını barındıran üniversitedir. Bu üniversitenin bünyesinde yer alan uzman akademik kadrosu ile de sizleri kendi bünyesine davet etmektedir. Türkçe destekli eğitim sayesinde de sizler için en uygun fırsatları sunabilen bu üniversitenin harç miktarı sadece 2500 eurodur. Ayrıca dilerseniz bu harç tutarını dönem içinde iki taksit biçiminde de ödeyebilirsiniz.

Bosna Hersek de bulunan üniversitelere her sene ülkemizden bir çok öğrenci gitmektedir ve her sene bu tercih edilme durumu daha da artmaktadır. Bundan dolayı da Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak biz sizlere gerekli olan köprü görevini kurarak bu üniversiteler ile iletişime geçmenizi sağlıyoruz. Mesela Uluslararası Travnik Üniversitesindeki elektrik mühendisliği bölümü için tek yapmanız gereken bir lise diplomasına sahip olmanızdır. Ülkede üniversiteye giriş için her hangi bir sınav yapılmaması rahat ve stressiz bir şekilde elektrik mühendisliğine girebileceğiniz anlamına gelmektedir. Bosna Hersek Üniversitesi Elektrik Mühendisliği tamda sizin aradığınız bir eğitim yuvasıdır.