Bosna Hersek Üniversiteleri Kayıt Şartları

Bosna Hersek Üniversiteleri Kayıt Şartları

Son yıllarda oldukça popüler bir hal alan yurt dışı eğitiminde Bosna Hersek ülkesini düşünen öğrencilerin akıllarına takılan ilk soru Bosna Hersek Üniversiteleri Kayıt Şartları olmaktadır. Ancak bundan önce size Bosna Hersek üniversiteleri hakkında biraz bilgi vermemiz gerekmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ailesi olarak Bosna Hersek gibi daha bir çok Orta Avrupada bulunan üniversitelerinin danışmanlığını yapmaktayız. Bu görevimiz sayesinde sizler ile Bosna Hersek üniversitelerini bir araya getiriyoruz ve bu kapsamda bir köprü görevi görerek sizlerin eğitim kariyerlerinizi şekillendirmenizde yardımcı oluyoruz. Bu neden ile eğer olası bir Bosna Hersek eğitim planınız var ise kesinlik ile uğramanız gereken adres Eurostar resmi sayfasıdır.

Bosna Hersek Türklere vize gibi bir problem çıkarmadan üstelik de 3 ay gibi bir sürede ülke içinde bulunmanıza destek sağlıyor. Bu süre zarfında üniversiteniz ile anlaşarak da eğitim kariyerinize burada devam edebilir ya da burada başlayabilirsiniz. Oldukça uygun eğitim masrafları ve de teorik bilgilerin daha çok pratiğe aktarılmış bir şekilde olduğu eğitim sistemine sahip olması nedeni ile tüm Avrupadan öğrenciler tarafından oldukça tercih edilir bir ülke konumundadır. Bosna Hersek Üniversiteleri Kayıt Şartları konusunda neler istediğine bir bakalım.

Kimlik belgesinin aslı ve noter tasdikli fotokopisi
İkametgah belgesinin aslı ve fotokopisi
Uluslararası doğum belgesi ve fotokopisi
Nüfus kayıt örneği
Transkript belgesinin aslı ve okulunuzdan onaylı fotokopisi
Lise diplomanızın aslı ve tasdikli örneği
Ev noter taahhütname belgesi
Taahhütnamede bulunan kişinin çalışma belgesi
Fotoğraflı sağlık raporu
Bosna Hersek ibaresine sahip 1 senelik sağlık sigortası
Pasaportlarda kullanılan 8 adet fotoğraf
Sabıka kaydı
Pasaportun aslı ve fotokopisi
Siz gerekli olan tüm belgeleri hazırlar iken biz de Eurostar ailesi olarak sizlere yardım edecek ve eğitim kariyerinizin çabuk bir şekilde başlamasını sağlayacağız. Bosna Hersek gibi oldukça yaşam şartları rahat olan bir ülkede eğitim görmeniz hayalden ibaret değildir. Bunu gerçeğe çevirebilmeniz için gerekli tüm deneyim ve tecrübelerimiz ile sizlerin yanındayız. Bosna Hersek Üniversiteleri Kayıt Şartları dışında merak ettiğiniz her soruyu da Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bize sorabilirsiniz.