2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Bosna Hersek Üniversiteleri 2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği dikey geçiş olanakları sunuyor gençlerimize. Bu inanılmaz avantajlı eğitim..

İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknikerlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş, İnşaat mühendisi olmak isteyen teknikerler haydi buraya! Bosna Üniversiteleri tercihi ile dikey geçişi sınavsız şartsız gerçekleştirip eğitiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

2 Yıllık Teknikerlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş; Lisans eğitiminize üçüncü sınıftan devam edebilme fırsatını veren Bosna Üniversiteleri sadece inşaat mühendisi olmak istiyorum hayalinizi gerçekleştirmek adına karşınızda. Mühendislik için harç bedelini yatırmanız durumunda akademik hayatınız başlayacak ve mezun olduğunuz zaman tanınabilir bir mühendis olarak iş dünyasına atılabileceksiniz.

İnşaat mühendisi olmak için başvuruda bulunacağınız Bosna Üniversiteleri ve ne zaman başladıkları ile ilgili olarak Euro star yurt dışı eğitim danışma biriminden faydalanabilirsiniz. Euro star yurt dışı eğitim danışma birim elemanları sizlere üniversite hayatınızı en kaliteli şekilde nasıl geçirirsiniz gerçeği ile baş başa kalabilme olanağı sunmaktadır.

2 Yıllık Teknikerlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş İnşaat mühendisi alanı için mühendislik dersleri, inşaat alan incelemeleri, teoride mühendislik alanında ve inşaat yapıları ile ilgili bilinmesi gereken tüm bilgileri akademik ortamda alabilme fırsatı yakalayacaksınız. Bu bilgilerin öğreniminde Türkçe destekli eğitim ile alırken alışkın olmadığınız bir ülke dilini öğrenme zorunluluğunuz olmayacak. İnşaat mühendisliği dikey geçiş için yıllık 2500 Euro kadar bir ödeme gerçekleştirmeniz gerekecektir. Teknikerliğe veda edebileceğiniz ve yüksek mevkilere ulaşmada daha fazla ertelemeye ihtiyaç duymayacağınız durumlar için Bosna Üniversiteleri sizler için konumunu korumaya devam ediyor.

İnşaat Mühendisliği Hayal Değil

Akademik hayatınızda yüz güldürücü sonuçlar alarak geleceğinizi teminat altına alabilir; lisans hayatınızı en donanımlı birimlere tamamlayabilme olanağı yakalayabilirsiniz. Size sunduğu fırsatlar ile gelecek kaygısı durumuna son diyerek yaşamınızda gelir elde edebilir miyim kaygısı yaşamadan eğitim hayatınızı şekillendirebileceksiniz. İnşaat mühendisliği yolunda attığınız her adımda kendinizi kanıtlayabileceğiniz bir profilde yer alacak; bu noktaya geldiğiniz için asla pişmanlık duymayacaksınız. Mühendis bey bakar mısınız diyenlerin yer aldığı bir ortamda gururlanarak gezmek istemez misiniz? Sizi donanımsal bakımından bilgi ve beceriler ile yeterli miktarda bilgilendiren üniversite kariyer yapmak isteyen herkes için kapılarını aralayabilmektedir.

2 Yıllık Teknikerlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş Dikey geçiş yaparken Bosna Üniversitesinde okumak için kurduğunuz tüm hayaller yerini bulacak. Yurt dışında okumak hayal olmaktan çıkarak gerçeğe dönüşecek. Mesleki kimliğinizi kazanırken en iyi profesör ve akademisyenlerle çalışabilme fırsatını yakalayabileceksiniz. Bosna farkını mezuniyetiniz ile daha yakından hissedebileceksiniz. Europass diplomayı alarak mezun olacağınız birim sayesinde Avrupa ülkelerine iş başvurusunda bulunma fırsatını yakalayabileceksiniz. Sizlerin beklentilerinizi karşılayacak Avrupa ülkeleri harici aynı zamanda Türkiye’de de iş başvurusu yapacağınız YÖK tanınırlığı için başvuru gerçekleştirip memleketinizde de çalışabilmeye başlayabilirisiniz.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!