Bosna Hersek Üniversiteleri Türkçe Destekli  Eğitim Dilinde Verilen Bölümler

Bosna Hersek Üniversiteleri Türkçe Destekli Eğitim Dilinde Verilen Bölümler

Bir çok lisans öğrencisi yurtdışı eğitimlerini ya farklı bir dilde eğitim almanın zorluğu nedeniyle bırakmakta ya da Türkçe destekli  eğitim alamadığı içn dersleri vermekte zorlanmaktadır.

Sizi hem bu zorluktan kurtaracak hem de yine de yurtdışında okumanızı sağlayacak bir fırsatı Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sunuyoruz. Yapmanız gereken yalnızca kurumumuz ile anlaşma sağlamanız ve gerisini adım adım şekilde takip etmenizdir. Bosna Hersek üniversiteleri yeni çağın parlayan okulları arasında yer almakta ve her geçen gün saygın okullarda dünya çapında isim yapmaya daha çok yaklaşmaktadır. Bosna Hersek üniversiteleri Türkçe destekli eğitim dilinde verilen bölümler de olduğundan özellikle Türkiye’den öğrenci çekmekte fakat bunun dışında okulların şartları ve imkanları gibi sebeplerle farklı ülkelerden de öğrenci almaktadır.

Bosna Hersek üniversitelerinde eğitim görmenin birbirinden farklı avantajları olurken şüphesiz ki bunlardan en çok dikkat çekeni Türkçe destekli  eğitim veriyor olmasıdır. Bu alanda isim yapan bir üniversiteden bahsedecek olursak bu Uluslararası Travnik Üniversitesi olur. YÖK ile denkliği olan üniversitesi Avrupa kredilendirme sistemiyle dersleri vermekte ve Türkçe’nin dışında başka dillerde verdiği dersler ile farklı ülkelerden de öğrenci çekmektedir. Bosna Hersek üniversiteleri Türkçe destekli eğitim dilinde verilen bölümler anlamında ise daha spesifik bir konu söylemek gerekirse bu bölümlerin de inşaat mühendisliği, miamrlık fakültesi, hukuk fakültesi, elektrik mühendisliği ve son olarak da makine mühendisliği olduğunu söyleyebiliriz.

Görüldüğü gibi daha sayısal ağırlıklı bu bölümler ile geleceğin mimarları ve mühendisleri olabilir üstelik bunu yurtdışında Türkçe destekli eğitim alarak yapabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı anlamında gereken bize başvurmanız olacaktır. Üstelik ücretler hakkında sizi kısaca bilgilendirmek gerekirse Türkçe destekli eğitim veren bu bölümlerde okumanın maliyeti 2500 Eurodur. Yani Türkçe destekli eğitim veren bir Avrupa kenti için son derece uygun bir lisans eğitimi fiyatıdır. Bosna Hersek üniversiteleri Türkçe destekli eğitim dilinde verilen bölümler anlamında gereken bilgiyi aldığınız takdirde bunun dışındaki tüm bilgiler için size gerekli yönlendirmeleri yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Danışmanlarımız ile görüşmeniz sonrasında kafanızda bir çok konu netleşecektir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Eletrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro