Bosna-Hersek’te Lisans Tamamlama

Bosna-Hersek’te Lisans Tamamlama
Bir üniversitede okumanın zorluğu en azından çevrenizde bulunan birinden duymuş olmalısınız. Birde terciğiniz 2 yıllık bir bölümse tüm hayalleriniz başınıza yıkılır. Çevrenizin ve toplumun 2 yıllık mezunları üniversite eğitimi almış olarak görmediğini fark edersiniz. Bu saatten sonra yapacağınız şeyse hemen hemen bellidir. Eğer eğitiminize devam etmek isterseniz hazırlanmanız gereken yeni bir sınav olan DGS sizi beklemektedir. Buda hem maddi hem manevi olarak sizi yıpratmaya başlar. Bu problemlerden korkarak eğitime devam etmediğiniz takdirde ise farklı alanlara yönelip alanınız dışında iş yapmak zorunda kalırsınız.
Bilinen çözümler bunlarken Point’ın size sunduğu yeni bir seçenek var. Hiçbir sınava gerek duymadan 2 yıllık üniversiteden aldığınız diploma ile doğruca yurtdışında eğitim görebilir, eğitimleri tamamladığınızda ise YÖK denkliği kabul edilmiş 4 yıllık bir diploma ile mezun olabilirsiniz. Üstelik Point’ın size sunduğu Yurtdışı eğitim Danışmanlığı ile bu süreci en faydalı şekilde yaşabilirsiniz. Almanya’da 3 yıl, Avusturya’da 3 yıl, Bosna Hersek’da 2 yıl, Bosna-Hersek’de 2 yıl, Bulgaristan’da 2 veya 3 yıl, Ukrayna’da 2 veya 3 yıl, Rusya’da 2, İngiltere’de 1,5 yıl gibi çok çeşitli eğitim seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilir; eğitiminizi, yeteneklerinizi, niteliklerinizi ve yabancı dilinizi en verimli şekilde arttırabilirsiniz.

Ön kayıt işleminizi hemen tamamlayın ve ülkelere göre 6 aylık ve 1 yıllık hazırlık eğitimine hemen başlayın. Daha sonra ise ortak derslerinizi saydırarak 3. Ve 4. Sınıfları okuyabilir Avrupa’da okumanın vermiş olduğu güven ile diplomanıza sahip olabilirsiniz. Sınavsız yurtdışına dikey geçiş hayallerinizin doruk noktası. Point ile hiç bir puan ve kısıtlamaya gerek kalmadan yurtdışında lisansınızı tamamlayın!
Çift anadal programları ile çift diploma ve üstü AB diploması alabilirsiniz!
Yurtdışında ki üniversitelerimiz ve devlet üniversiteleri YÖK tarafından onaylanır. Yurtdışında ki denkliği bulunan üniversitelerimize başvurunuzu yaparak resmi belgenizi YÖK’ten üniversitemize başlamadan alabiliyorsunuz. Üstelik başvurularınızı LYS-LGS-DGS gibi hiçbir sınava gerek kalmadan yapabilirsiniz.
2 yıllık yüksek okul ve ön lisans mezunlarına yurtdışında eğitim verilmesine destek veren YÖK’ün yeni projesi hayat boyu eğitim. Bu proje kapsamında belirlenen kredi miktarına 2 yıllık mezunlara 4 yıllık fakülte diploması verilebiliyor. Point ile yurtdışında eğitimin sağladığı saygınlığı arkanıza alarak iş dünyasına da birkaç adım önde başlayabilirsiniz. Üstelik yabancı diliniz gelişmiş, işgücü nitelikleri yükselmiş ve kendi alanınızda uzman bir şekilde.
Kısıtlı yurtdışında eğitim kontenjanlarında şansınızı arttırmak için hemen başvurun. Ayrıntılı bilgi için Point Merkez Ofisinden randevunuzu geç kalmadan alın! Unutmayın, Point’a başvurularınızı yıl boyunca yapabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!