Hazırlık Programı

Point ile Yurtdışı Eğitim
Point yurtdışında eğitim danışmanlığıyla hazırlık başvurusu yapan öğrencilere, devlet üniversiteleri ve tüm diğer Bosna Hersek üniversiteleri ile yapılan anlaşmalarla Boşnakça teknik dil sertifikası verilen bir eğitim fırsatı sunmaktadır. Point yurtdışı eğitimi uzman danışmanlık hizmetiyle, yurtdışı devlet üniversitelerinin dil enstitülerinde öğrenim görmek isteyenlerin öncelikli seçimi oluyor. Point yurtdışında üniversite eğitimi için profesyonel çözümler sunmada yetkili olduğundan, eğitim merkezi olarak çalışan diğer firmaların isteseniz de size gösteremeyeceği uluslararası anlaşmalara sahiptir.

Hazırlık Programları Enstitüsü
Her ne kadar Bosna Hersek’te eğitim, Slav dil grubuna dahil olan Boşnakça verilse de, yurtdışında üniversite eğitimi İngilizce görmek isterseniz de sizlere sunulan staj olanakları sayesinde yerel halkla kaynaşarak çok kolay bir şekilde Boşnakça öğrenebilirsiniz. Slav diliyle eğitim sunan Bosna üniversiteleri, yurtdışı üniversite öğretiminizde önemli bir yer tutacak olan Boşnakçayı rahatça öğrenmeniz için sizleri Hazırlık Enstitüsü çalışmalarına dahil etmektedir.

Çalışma Programları Nedir?
Yurtdışında üniversiteler arasındaki yerini giderek daha da sağlamlaştıran Bosna Hersek üniversiteleri, çatısı altındaki tüm öğrencilerinin kariyer hedeflerine kolayca ulaşmalarını sağlayan bir eğitim anlayışına sahiptir. Yurtdışında okumak için yapılan Bosna Hersek üniversite başvurularından sonra özel veya genel programlarla desteklenen kurslarla, öğrencilere çalışma programlarını kendilerinin belirlediği yoğunlukta ve kapsamda oluşturma imkanı da sağlanmaktadır. Gruplar halinde verilen hazırlık ve sertifika programları, yurtdışında üniversite okumak isteyenlerin yaklaşık olarak 1000 saat kadar teknik eğitim almasını sağlar. Yurtdışında eğitim alırken göreceğiniz bu 1000 saatlik eğitim hakkında bilgi almak için Point Yurtdışı Eğitim Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Yurtdışında eğitim almak konusunda olduğu kadar sosyal hayata da daha kolay karışmak için Boşnakça öğrenmenin size büyük bir avantaj sağlayacağını da unutmayın. Yurtdışı eğitim sürecini tamamlayan çoğu öğrenci, Boşnakçayı anadil seviyesinde konuşabilir hale geliyor ve sosyal hayatın bir parçası haline gelerek sertifika programlarını tamamlıyor.

Yurtdışında üniversite eğitimi için Türk öğrenciler tarafından her geçen yıl daha da fazla tercih edilen Saraybosna Üniversitesi, hazırlık programlarına başlamadan üniversite eğitimi alınacak bölümün ön kayıt işlemleri esnasında belirlenmesini istemektedir. Ekim ve Ocak ayı döneminde başlanan eğitim için yurtdışında okumak isteyen öğrenciler Point Eğitim Merkezi tarafından iki farklı gruba ayrılarak Saraybosna’ya gönderilmektedir. Yoğun Boşnakça Eğitimi verilen hazırlık bölümünde sınıfta kalma şeklinde bir uygulama da mevcut değildir. Yurtdışında üniversite eğitimi öncesinde alacağınız teknik hazırlık programı ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için Point Yurtdışı Eğitimi arayabilir, yurtdışında üniversite okumak konusunda tüm sorularınıza açıklayıcı ve net cevaplar alabilirsiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!