Point Yurtdışı Eğitim Merkezi Çözümleri

Point ile Yurtdışı Eğitim

Point yurtdışında eğitim aracılığı ile devlet üniversiteleri de dahil olmak üzere tüm Bosna Hersek üniversitelerine hazırlık bölümü başvurusu yapan öğrencilere, yaptığımız anlaşmalarla Boşnakça teknik dil sertifikasının geçerli olduğu bir eğitim alma fırsatı sunmaktayız. Point yurtdışı eğitim profesyonel danışmanlık hizmeti sunarak, devlet üniversitelerinin de hazırlık enstitülerinde öğrenim görmek isteyen Türk öğrencilerin öncelikli seçimi haline gelmiş durumdadır. Point yurtdışında üniversite eğitimi için güvenilir çözümler sunmak konusunda yetkili olduğundan, eğitim merkezi olarak faaliyette bulunanların isteseniz de size gösteremeyeceği anlaşmalara sahiptir.

Hazırlık Programları Enstitüsü

Her ne kadar Bosna Hersek eğitimi Slav dil ailesinden olan Boşnakça olarak verilse de, yurtdışında üniversite eğitimi İngilizce olarak almak isterseniz dahi sizlere sunulan staj sayesinde halk arasına karışarak çok kolay bir şekilde ülke dilini öğrenebilirsiniz. Slav dili ile eğitim veren Bosna Hersek üniversiteleri, yurtdışı üniversite eğitiminizde kullanacağınız Boşnakçayı öğrenmeniz için sizleri Hazırlık Enstitüsü programlarına yönlendirmektedir.

Çalışma Programları Nedir?
Yurtdışında üniversiteler arasında giderek artan bir prestije sahip olan Bosna Hersek üniversiteleri, tüm öğrencilerinin kariyer ve kişisel hedeflerine ulaşmalarını sağlayan bir eğitim programına sahiptir. Yurtdışında okumak için yapılan Bosna Hersek üniversite tercihlerinin ardından özel ve genel programların sunduğu kurslarla, öğrencilerin çalışma programlarını istedikleri yoğunlukta ve kapsamda seçmesine de imkan tanınmaktadır. Gruplar halinde yapılan devlet üniversitelerinin hazırlık ve sertifika programları, yurtdışında üniversite okumak isteyen öğrencilerin 1000 saat civarında teknik eğitim almasını sağlar. Yurtdışında eğitim alırken göreceğiniz bu 1000 saatlik eğitim hakkında bilgi almak için Point Yurtdışı Eğitim Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında üniversite e Yurtdışında eğitim almak konusunda olduğu kadar sosyal hayata da daha kolay karışmak için Boşnakça öğrenmenin size büyük bir avantaj sağlayacağını da unutmayın. Yurtdışı eğitim sürecini tamamlayan çoğu öğrenci, Boşnakçayı anadil seviyesinde konuşabilir hale geliyor ve sosyal hayatın bir parçası haline gelerek sertifika programlarını tamamlıyor. ğitimi için Türk öğrenciler tarafından her geçen yıl daha da fazla tercih edilen Saraybosna Üniversitesi, hazırlık programlarına başlamadan üniversite eğitimi alınacak bölümün ön kayıt işlemleri esnasında belirlenmesini istemektedir. Ekim ve Ocak ayı döneminde başlanan eğitim için yurtdışında okumak isteyen öğrenciler Point Eğitim Merkezi tarafından iki farklı gruba ayrılarak Saraybosna’ya gönderilmektedir. Yoğun bir yurtdışı eğitimi verilen hazırlık bölümünde sınıfta kalma şeklinde bir uygulama da mevcut değildir. Yurtdışında üniversite eğitimi öncesinde verilen teknik hazırlık dönemiyle ilgili daha detaylı bilgi almak için Point Yurtdışı Eğitimi arayabilir, yurtdışında üniversite okumak ile ilgili tüm sorularınıza açıklayıcı ve çözüm odaklı cevaplar alabilirsiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!